بسم الله: مسائل جنسی در برنامه ریزی فرهنگی بالاترین اهمیت را دارد

« اندلس اسلامی یک مهد بزرگ تمدن اسلامی است. دنیای مسیحیت خودش را در مقابل این مهد تمدن ناتوان می‌‌‌‌‌بیند ولی چشم به آن دوخته است. نمی تواند کاری از پیش ببرد چون انسانهایش انسانهای درستی هستند. نقشه می‌‌‌‌‌کشد، نقشه فساد اخلاق: اگر کاری بکنیم که اخلاق جوانانشان را فاسد کنیم موفقیم. از راه زن و شراب وارد می‌‌‌‌‌شوند. شروع کردند وسائل مشروب سازی فراهم‌‌‌‌‌ کردن و مشروب رایگان در اختیار مسلمانان قرار دادن. تاکستانها به وجود آوردند برای مشروب و شرابش را وقف [مسلمین‌‌‌‌‌] کردند «۱».
دختران مسیحی که قهراً از همان وقت بی‌‌‌‌‌حجاب بودند و به صورت یک اقلیت زندگی می‌‌‌‌‌کردند مأمور شدند روز به روز خودشان را لخت‌‌‌‌‌تر کنند و کم کم برسند به مینی‌‌‌‌‌ژوپ مثلا، خودشان را در حد اعلا آرایش کنند و به دلربایی بپردازند. این نقشه یعنی نقشه فاسد کردن انسانها خیلی خوب کار خودش را کرد. تدریجاً جوانان اسلامی به شراب و قمار و مجالس عیاشی و دختربازی و گِرل فرند به اصطلاح امروز و امثال اینها عادت کردند. طولی نکشید که هر جوان مسلمان یک رفیق دختر مسیحی داشت.
در کتابی خواندم که روزی یکی از حاکمان مسلمان در قصر خودش کنار دریایی نشسته بود و داشت خیابان و بازار را تماشا می‌‌‌‌‌کرد. یک دختر

بسیار زیبای مسیحی- و شاید به قصد دلربایی از شخص حاکم- با طنّازی فوق‌‌‌‌‌العاده از آنجا عبور کرد. او مقداری تماشا کرد، آنچنان فریفته شد که بی‌‌‌‌‌اختیار خودش از قصر بیرون دوید، دیگر مجال به غلامها و نوکرها نداد که بروید او را بیاورید، خودش پرید و شخصاً او را بغل زد و آورد داخل قصر. این واقعه گزارش شد به مرکزی که این توطئه را اجرا می‌‌‌‌‌کرد. می‌‌‌‌‌گویند وقتی به آنجا گزارش شد، آنها از شادی به رقص آمدند، گفتند دیگر ما فاتحیم. (جامعه‌‌‌‌‌ای که افرادش از نظر اخلاق فاسدند دیگر برایش اراده، حس سلحشوری و غیرت باقی نمی‌‌‌‌‌ماند، می‌‌‌‌‌گوید خوش باش. یک کلمه بیشتر سرش نمی‌‌‌‌‌شود: خوش باش. ملتی ساخته شد به نام خوش باش.)
همین که خوب اخلاق مسلمین را فاسد کردند و این ملت را از درون فاسد کردند هجوم آوردند. قتل عامی از مسلمین کردند که گوستاو لوبون که خودش فرانسوی است می‌‌‌‌‌گوید چنین فاجعه‌‌‌‌‌ای دنیا به خودش ندیده است. بر صغیر و کبیر، بر زن و مرد رحم نکردند. با یک قساوتی مسلمین را قتل عام کردند که خدا می‌‌‌‌‌داند! (می‌‌‌‌‌گویند الآن اسمهای اسپانیایی‌‌‌‌‌ها اسمهای مسیحی مانند ژاک و ژان است، ده نسل بالاتر می‌‌‌‌‌رسد به احمد، محمود، ابوالقاسم؛ همه اجداد اینها مسلمان‌‌‌‌‌اند.)» 
شهید استاد مطهری- پانزده گفتار- ص۳۱۷
هشدار جدی!!
مهم ترین محور جنگ نرم دشمن علیه ما، مسائل جنسی است!
این جمله خیلی سنگین است اما در واقع همین طور است. سوال: 
آیا غرب می تواند مسائل جنسی را از همه محصولات و خروجی های تهاجم فرهنگی اش، اصلا از دستور کار تهاجم فرهنگی اش خارج کند و بعد کاری از پیش ببرد؟ مطمئنا و قطعا خیر. غربی ها به این رسیده اند که راه انحراف جامعه و اضمحلال آن، راه استحاله فرهنگی ما صرفا از طریق مسائل جنسی است. به همین دلیل، هر کجا نامی از غرب در مسائل فرهنگی مشاهده می کنید گره خورده است با مسائل جنسی بعنوان محور فعالیت ها.
اندولسی کردن یا آندولسیزاسیون ، یعنی تسخیر یک کشور با استفاده از مسائل جنسی. همان اتفاقی که دقیقا در آندولس اسلامی افتاد.
اگر غرب ترویج شراب هم می کند، با محوریت مسائل جنسی است. شراب مستی می دهد و انحراف جنسی ایجاد می کند. چرا قریب به اتفاق جنایات جنسی با خوردن شراب و کلا مست کننده ها همراه است؟
اگر غرب ترویج موسیقی های تند و مبتذل می کند، این با محوریت مسائل جنسی است. اولا این در شعرهای غربی پیداست که چطور جنسی است. ثانیا غنا، منجر به زنا می شود و مهم ترین اثرش همین است. مراجعه ای به کتاب گناهان کبیره در بحث غنا این بحث را باز کرده است.
اگر غرب تبلیغ سبک زندگی غربی و اشرافی گری می کند، عاقبت اشرافی گری چیست؟ مسائل جنسی. اشراف هر چه هم به تجملات اهمیت دهند، زندگی تجملاتی درست کنند، سفره شان تجملاتی شود….اینها برایشان نتیجه و ماحصلی ندارد تا زمانی که منجر شود و منتهی شود به مسائل جنسی. اگر کاخی هم هست، برای تنوع طلبی های جنسی شاهان بوده است و این مساله آمیخته شده است با فانتزی هایی که در کاخ های بزرگ و مجلل اتفاق می افتد.
مردم اگر به سمت و سویی منحرف کشیده می شوند، اگر جوانان ما تیپ های نامتعارف می زنند و سبک زندگی های خاص دارند، اگر دختران ما با پوشش های زننده بیرون می آیند، اگر مصرف مواد آرایشی ما در سال از کل اروپا بیشتر است، اگر مردم ماهواره دارند و  تماشا می کنند، اگر تفکر جوانان ما در مسائل سیاسی به سمت گروه های معاند با نظام و طرفدار بی بی سی و …. کشیده می شود و در انتخابات ها، این چهره را نشان می دهند، اگر جوانان ما افسرده شده اند، اگر از نظام و جمهوری اسلامی شکایت دارند، اگر به سر تا پای مملکت فحش می دهند،  در بسیاری از اینها جستجو کنید، ریشه مسائل جنسی است. 
اگر آمار تجاوز، قتل، لواط، زنا، و حتی دزدی ها در کشور بالاست، یک ریشه مهم قضیه مسائل جنسی است.
اگر خشونت هم در کنار ریشه های تهاجم فرهنگی آورده می شود، البته انسان قوه غضبیه دارد اما ابدا به اندازه قوه جنسی فراگیر و همه پسند نیست. درصد پایینی از افراد جامعه هستند که با دیدن خشونت و عادت به آن، به انحراف کشیده می شوند. بلکه بسیاری از خشونت ها ریشه جنسی دارد و مسائل جنسی در صورت مدیریت می تواند آرامش و کاهش خشونت در جامعه را به دنبال داشته باشد.
لذا اگر مسائل جنسی در جامعه حل شود، یک بخش مهمی از مشکلات فرهنگی جامعه کم خواهد شد. راه نفوذ غرب هم تا حد زیادی بسته خواهد شد. 
مسائل جنسی یک عنوان ساده نیست که بگوییم: خب… باید ازدواج در کشور رایج شود و مسائل جنسی حل می شود…خیر. اصلا این گونه نیست. این ساده انگاری است که ما فکر کنیم راه حل مشکل به این عمیقی و بزرگی، به سادگی ازدواج است.
ما نیاز به یک نظام جنسی داریم. یک برنامه ریزی منسجم جنسی، یک نظامی که آحاد افراد جامعه، از ابتدای بلوغ جنسی تا انتهای آن، یعنی نزدیک به ۳ چهارم عمر خودشان، کمترین فشار جنسی و سرکوب جنسی را تحمل کنند. و در عین حال بیشترین نشاط را هم داشته باشند. بیشترین خلاقیت و کار و پیشرفت علمی را هم داشته باشند. 
اگر نظام جنسی شکل گیرد، طبق احادیث دو سوم راه نفوذ فرهنگی دشمن در کشور بسته می شود. و این یکی از بزرگترین و اساسی ترین کارها در فرهنگ این کشور است. این کار انقلاب ایجاد می کند، تحولات عمیق در سبک زندگی ایجاد می کند و جامعه را دچار نوعی ثبات فکری-رفتاری می نماید. 
به جرئت می توان گفت اگر مساله جنسی در جامعه به شیوه صحیح، عاقلانه و مورد رضایت همگان حل و مدیریت شود، اگر مساله جنسی بر اساس متن تفقهی دین برنامه ریزی و در همه ابعاد اجرایی شود، اگر جامعه در رضایت جنسی کامل به سر برد، دینداری و شدت علاقه و محبت به دین مبین اسلام در جامعه گسترش پیدا خواهد کرد و بعنوان یک بخش مهم پازل ایمان، سعادت دنیوی و اخروی را برای جامعه رقم خواهد زد. ان شاء الله.

درباره admin

همچنین ببینید

اشتغال، ازدواج و مسکن برای چه کسانی؟

هرکس می خواهد در این کشور کاندید مسئولیت مهمی (مثل ریاست جمهوری) شود، معمولا شعار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 18 =