آزمون سیری در سیره نبوی ۱

با سلام و عرض ادب خدمت همه اندیشه جویان عزیز. اعضای مرکز مطالعات شهید مطهری ره. با عذرخواهی از غیبت طولانی مدت ما در این عرصه، سومین آزمون از سری آزمون های کتابی طرح اندیشه مطهر بالاخره آماده شد. کتاب سیری در سیره نبوی با مباحث جالب و واقعا کاربردی. خلاصه این کتاب حدود ۲۲ صفحه است و ما بعلت اینکه تعداد سوالات طرح شده از این کتاب زیاد است، آزمون را به دو بخش تقسیم کرده ایم. که تقریبا بصورت نصف ۱۱ صفحه در یک قسمت و ۱۱ صفحه دیگر هم در قسمت دوم آزمون، مورد سوال قرار خواهند گرفت. سعی شده سوالات به گونه ای باشد که هم مفهومی و هم معلوماتی باشد. لذا توصیه اکید ما این است که حتما ابتدا اصل مقرری ها و در واقع اصل کتاب را مطالعه فرمایید و سپس برای مرور کلی، خلاصه آن را. تذکرات مهم شرکت در آزمون ها، در هر آزمون جهت یادآوری تکرار می گردد که شامل موارد زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام اندیشه جوی گرامی

ابتدا توجه شما را به نکاتی مهم جلب می نماییم:

  1. آزمون آزادی معنوی برای اعضای طرح اندیشه مطهر می باشد که این مهم با ثبت نام در سایت انجام می شود. قابل ذکر است سیستم آزمون به گونه ای طراحی شده که جهت شرکت در آن، عضویت در سایت ضروری است. جهت ثبت نام و ورود در سایت روی عبارت مقابل کلیک کنید: ثبت نام در سایت
  2. منبع امتحان، جزوه «خلاصه کتاب جاذبه و دافعه علی ع» می باشد. برای دریافت جزوه به این صفحه مراجعه و آن را به دقت مطالعه فرمایید.
  3. پیش نیاز شرکت در این آزمون، شرکت در کلیه آزمون های قبلی می باشد.
  4. در حین آزمون، از زدن دکمه بازگشت (back) یا بازآوری (reload) خودداری فرمایید. هر کاربر فقط یک بار می تواند در آزمون شرکت نماید.
  5. آزمون دارای ۲۰ سوال و ۲۰ دقیقه وقت می باشد. مدیریت زمان را از یاد نبرید. ضمنا آزمون نمره منفی نیز ندارد.

محیط آزمون